Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Proces produkcji - BSD - Najlepsze Rozwiązania dla Niepełnosprawnych

Hello world

Dział handlowy: + 48 68 432 98 76

Proces produkcji

Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

Każdy oferowany przez BSD produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów zapewniających zarówno trwałość, jak i komfort użytkowania. Doskonałość produktu to także efekt szczegółowej kontroli, którą standardowo przeprowadzamy na każdym z kilkunastu etapów produkcji. Tak restrykcyjne podejście zostało docenione przez klientów i specjalistów – nasze produkty posiadają wszelkie wymagane atesty, dopuszczające je do użytkowania przez osoby o różnym stopniu ograniczeń ruchowych. Zamawiając je, inwestujesz w jakość potwierdzoną przez niezależnych ekspertów.

Zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, ręcznie wykonane akcesoria stanowią najwyższej klasy sprzęt, który sprawdza się w wielu sytuacjach. Uchwyty dla niepełnosprawnych, siedziska i inne akcesoria można zamontować zarówno w łazience, jak i przy łóżku oraz w każdym innym miejscu, gdzie zależy nam na poprawie komfortu użytkowania.

Dzięki szerokiemu asortymentowi i możliwości wyboru spośród wielu wariantów, łatwo jest dostosować produkty BSD do wystroju, charakteru pomieszczenia czy własnych preferencji. W naszej ofercie znajdują się akcesoria malowane proszkowo bądź wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej, w różnych rozmiarach i kształtach. Do zestawu zawsze dołączone są odpowiednie wykończenia.

Klienci BSD

Użytkownicy akcesoriów BSD to naprawdę pokaźna grupa. Do tej pory sprzedaliśmy już kilkaset tysięcy egzemplarzy takich produktów jak:

  • uchwyty dla niepełnosprawnych,
  • poręcze,
  • elementy prysznicowe,
  • baterie łazienkowe i wiele innych.

Informacje zwrotne, które regularnie otrzymujemy od Państwa dają nam przekonanie, że to co robimy, robimy dobrze.

BSD - wyposażenie i akcesoria dla osób niepełnosprawnych | Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

do góry