Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Uchwyty Standard fi32 dla niepełnosprawnych ● BSD

Hello world

Dział handlowy: + 48 68 432 98 76

Uchwyty STANDARD fi32

STANDARD to seria profesjonalnych uchwytów i poręczy produkcji BSD przeznaczona dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dzięki średnicy Ø32 mm poręcze są pewne w pochwycie.

Produkty z serii STANDARD stworzyliśmy głównie z myślą o pomieszczeniach publicznych. Idealnie spełniają swoją rolę w szpitalach, szkołach, domach opieki, a także w toaletach publicznych. Seria ta jest najczęściej uwzględniana i polecana przez architektów i projektantów w całej Europie.

Uchwyty serii STANDARD spełniają wszystkie normy europejskie dotyczące likwidacji barier architektonicznych, oznaczone są znakiem CE.

W ofercie BSD znajdują się uchwyty serii STANDARD w dwóch wersjach kolorystycznych:

  • uchwyty malowane białym lakierem proszkowym,
  • uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej.

BSD - wyposażenie i akcesoria dla osób niepełnosprawnych | Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

do góry