Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Dla Projektanta / Architekta - BSD - Najlepsze Rozwiązania dla Niepełnosprawnych

Hello world

Dział handlowy: + 48 68 432 98 76

Dla Projektanta / Architekta

Balansowanie pomiędzy jakością, która w przypadku przestrzeni uwzględniających potrzeby osób niepełnosprawnych równoznaczna jest z komfortem i bezpieczeństwem, a ograniczeniami wynikającymi z budżetu inwestycji to duże wyzwanie dla Projektantów i Architektów.

Zdając sobie z tego sprawę, przygotowaliśmy dla Projektantów i Architektów specjalną ofertą współpracy. Projektanci i Architekci, którzy nawiązali z nami współpracę, mogą liczyć na wsparcie merytoryczne, indywidualne podejście oraz atrakcyjne warunki handlowe.

Komplet materiałów do celów projektowych

  • bezpłatny poradnik projektanta
  • karty projektowe
  • rysunki produktów dla niepełnosprawnych 2D i 3D DWG
  • materiały do wizualizacji 3D

Realizacja zamówień indywidualnych

Jesteśmy w stanie wyprodukować produkt na zamówienie, spełniający wymogi Klienta – tak pod względem wymiarów, jak i pod względem kolorystyki.

Wycena uwzględniająca specjalny rabat

Oferta BSD stanowi prawdopodobnie najkorzystniejszą w Europie, zwłaszcza gdy uwzględnimy najwyższą jakość naszych rozwiązań. Jednocześnie, współpracującym z nami Projektantom i Architektom jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze lepsze ceny.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem zdobytym przy realizacjach, które współtworzyliśmy i które charakteryzują się dobrymi rozwiązaniami.

By otrzymać materiały do celów projektowych należy zarejestrować się w naszym serwisie i przesłać nam podstawowe dane dotyczące firmy projektowej – nazwę firmy, jej adres mejlowy oraz branżę, w której funkcjonuje. Po pomyślnym przejściu weryfikacji wszystkie materiały będą dostępne dla Użytkownika. Co więcej, każdy zarejestrowany Użytkownik może poprzez swoje konto przesłać nam materiały projektowe, na podstawie których dokonamy wyceny planowanej inwestycji (także na potrzeby kosztorysów inwestorskich).

REJESTRACJA KLIENTA/UŻYTKOWNIKA
 FORMULARZ KONTAKTOWY

BSD - wyposażenie i akcesoria dla osób niepełnosprawnych | Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

do góry