Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Dla Partnerów - BSD - Najlepsze Rozwiązania dla Niepełnosprawnych

Hello world

Dział handlowy: + 48 68 432 98 76

Dla Partnerów

W BSD cenimy trwałe relacje biznesowe. Dlatego naszym Partnerom Handlowym i Stałym Klientom oferujemy szczególnie korzystne warunki sprzedaży oraz kompleksowe wsparcie – marketingowe, sprzedażowe i merytoryczne.

  • Indywidualne wyceny oraz specjalne rabaty

Nasza oferta dla Partnerów Handlowych opiera się o ceny hurtowe. Co więcej, po przekroczeniu ustalonego rocznego progu sprzedaży, zapewniamy dodatkowe zniżki. W przypadku dużych zamówień oferujemy rabaty specjalne.

  • Darmowy transport produktów

Przy spełnieniu niskiego minimum logistycznego, oferujemy darmowy transport.

  • Ekspresowa realizacja zamówień

Nasi Partnerzy Handlowi i Stali Klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień.

  • Komplet materiałów promocyjnych BSD dla sklepów stacjonarnych

Na potrzeby sklepów stacjonarnych przygotowaliśmy pakiet materiałów promocyjnych przygotowanych do druku. Obejmuje on katalogi, cenniki, ulotki, broszury oraz stojaki na ulotki.  W razie potrzeby, możemy dostarczyć inne materiały i formaty.

  • Komplet materiałów promocyjnych BSD dla sklepów online oraz aukcji internetowych

Na potrzeby sklepów online oraz aukcji internetowych stworzyliśmy pakiet materiałów promocyjnych obejmujący zdjęcia i szkice produktów, katalogi, poradniki i wizualizacje.

  • Wsparcie reklamowe

Partnerów Handlowych wspieramy poprzez reklamę ich firmy w naszym serwisie internetowym. Ponadto, informacje o firmie Partnera Handlowego pojawiać się będą w wynikach Google powiązanych z BSD.

 Naszymi naturalnymi Partnerami Handlowymi są sklepy medyczne, instalacyjne i budowlane. Nasz asortyment stanowi ważne rozwinięcie ich oferty, przyczyniając się do zwiększenia dochodów oraz rozszerzenia grupy potencjalnych klientów. Oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą, która widzi potrzebę rozszerzenia swojej oferty o produkty BSD.

Aby zostać naszym Partnerem Handlowym, wystarczy zarejestrować się poprzez naszą witrynę. Wymagane jest podanie pełnych danych firmy. Każde zgłoszenie weryfikujemy.

REJESTRACJA PARTNERA
 FORMULARZ KONTAKTOWY

 

BSD - wyposażenie i akcesoria dla osób niepełnosprawnych | Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

do góry