Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Uchwyty Standard PLUS fi32 dla niepełnosprawnych ● BSD

Hello world

Dział handlowy: + 48 68 432 98 76

Uchwyty STANDARD PLUS fi32

Produkowane przez BSD uchwyty oraz poręcze dla niepełnosprawnych z serii STANDARD PLUS to produkty najwyższej jakości. Wyróżniają je estetyczne elementy wykończeniowe, które zakrywają mocowania i śruby montażowe. Średnica uchwytów to Ø32 mm (na zamówienie dostępna jest wersja ze średnicą Ø30).

Uchwyty oraz poręcze dla niepełnosprawnych z serii STANDARD PLUS łatwo jest utrzymać w czystości, w tym poddawać dezynfekcji. To sprawia, że doskonale sprawdzają się w placówkach służby zdrowia – w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich.

Produkty z serii STANDARD PLUS szczególnie polecane są osobom bardzo wymagającym – ceniącym sobie estetykę na najwyższym poziomie, a przy tym oczekującym rozwiązań funkcjonalnych i niezawodnych.

Uchwyty oraz poręcze dla niepełnosprawnych z serii STANDARD PLUS dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych:

  • uchwyty malowane białym lakierem proszkowym z maskownicami,
  • uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej z maskownicami.

BSD - wyposażenie i akcesoria dla osób niepełnosprawnych | Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

do góry