Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Dla Inwestora - BSD - Najlepsze Rozwiązania dla Niepełnosprawnych

Hello world

Dział handlowy: + 48 68 432 98 76

Dla Inwestora

Znamy specyfikę projektów prowadzonych zarówno przez inwestorów instytucjonalnych, jak i prywatnych. Gwarantujemy współpracującym z nami inwestorom atrakcyjne warunki handlowe oraz wsparcie merytoryczne.

  • Indywidualne wyceny dla Inwestorów

Oferta BSD stanowi prawdopodobnie najkorzystniejszą w Europie, zwłaszcza gdy uwzględnimy najwyższą jakość naszych rozwiązań. Jednocześnie, Inwestorom zainteresowanym naszymi produktami oferujemy indywidualne, wyjątkowo korzystne warunki cenowe.

  • Realizacja zamówień indywidualnych

Jesteśmy w stanie wyprodukować produkt na zamówienie, pod kątem danej inwestycji – o wskazanych przez Inwestora wymiarach oraz w dowolnym kolorze.

  • Wsparcie doradcze

Na podstawie otrzymanych od Inwestora materiałów – rysunków, szkiców, informacji opisowych – opracowujemy optymalny plan zastosowania rozwiązań służących osobom niepełnosprawnym. Do tego przeprowadzamy dobór produktów z naszej oferty oraz wykonujemy wycenę.

  • Współpraca z instytucjami i firmami

Wielokrotnie współpracowaliśmy z działami technicznymi szpitali i Domami Pomocy Społecznej oraz działami zakupowymi firm i inwestorami zastępczymi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, możemy zaoferować pomoc zarówno w zakresie rozwiązań technicznych i projektowych, jak też w zakresie norm wynikających z obowiązującego prawa.

REJESTRACJA KLIENTA/UŻYTKOWNIKA
 FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

BSD - wyposażenie i akcesoria dla osób niepełnosprawnych | Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

do góry