Hello world

Dział handlowy: + 48 68 432 98 76

O firmie


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/users/netodev/public_html/dev/info-bsd/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

BSD – Best Solution for Disabled

Najlepsze Rozwiązania dla Niepełnosprawnych

Jesteśmy producentem wyposażenia oraz osprzętu do łazienek i pomieszczeń sanitarnych ułatwiającego korzystanie z nich osobom starszym i niepełnosprawnym. Oferta BSD obejmuje następujące grupy produktów: uchwyty dla niepełnosprawnych, poręcze dla niepełnosprawnych, elementy prysznicowe dla niepełnosprawnych (w tym m. in. krzesełka, taborety, siedziska, brodziki), specjalne baterie łazienkowe i wiele innych akcesoriów.

Naszym celem są łazienki bez barier. Zależy nam, by nasze produkty znacząco ułatwiały korzystanie z sanitariatów osobom o różnych stopniach niepełnosprawności.

Od lat z sukcesem budujemy naszą ofertę produktową w oparciu o najwyższe standardy, wymagania i normy. Wszystkie produkty, nawet tak pozornie proste jak uchwyty dla niepełnosprawnych, opracowujemy uwzględniając szczególne wymagania użytkowników. Równie kluczową, co ergonomia kwestią jest jakość – nasz asortyment powstaje w oparciu o najlepsze surowce, a technologia stosowana przez nas w produkcji zapewnia im trwałość i niezawodność.

Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

Łazienka to przestrzeń, w której chcemy czuć się dobrze – zależy nam na komforcie, ale istotna jest także estetyka. BSD, jako jedyna marka na polskim rynku oferuje rozwiązania łączące w sobie funkcjonalność, interesujące wzornictwo i wysoką jakość. Szeroka gama produktów pozwala na zaprojektowanie łazienki przyjaznej niepełnosprawnym oraz pozostałym domownikom, a także posiadającej swój indywidualny charakter.

Posiadamy niezbędne atesty i certyfikaty, nasze produkty zostały dopuszczone do stosowania w budownictwie i rehabilitacji, a znakomita większość z nich została wyróżniona wpisem do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych. Daje to gwarancję, iż pomieszczenia wyposażone w produkty BSD są w pełni bezpieczne i funkcjonalne.

Nasze produkty cieszą się popularnością między innymi w Polsce, w Niemczech, Austrii i Czechach. Ofertę kierujemy do dużych odbiorców instytucjonalnych, firm budowlanych, inwestorów, sklepów oraz osób prywatnych.

Oferta – wyposażenie łazienek dla osób niepełnosprawnych

 

BSD - wyposażenie i akcesoria dla osób niepełnosprawnych | Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych

do góry